Problem z misją 1...

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-21-2015, 10:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2015 10:35 PM przez Tytaneks.)
Problem z misją 1...
Witam. Mam bardzo dziwny problem otóż po wstępie gry ukazuje się mapa. Klikam na bitwę i rozpoczynam ją. Problem w tym że nie wiem jak ją ukończyć :O Otóż dostaje jeden oddział mam zadnie wyrwij się z obławy. Chodzę po całej mapie i nic się nie dzieje, nic się nie pojawia, nikogo nie ma po prostu nic. Reinstalowałem grę kilka razy i jest to samo. Mój telefon to Huawei Ascend g620s z Androidem 4.4.4.
Z góry dziękuje za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-21-2015, 11:42 PM
RE: Problem z misją 1...
Witam, w pierwszej misji należy znaleźć ukryte w lasach dwa obozy powstańcze. Zasadnicze pytanie, czy widzi Pan punkty kontrolne (pulsujący znak czerwony "x"), które wskazują kierunek marszu? Należy podążać w ich kierunku. Pierwszy punkt kontrolny znajduje się zaraz na początku mapy, na drodze. Następnie kierujemy się na prawo, gdzie w lesie trafiamy na pierwszy obóz (namioty). Powinien dołączyć odział powstańczy. Dalej podążamy w górę drogą w kierunku kolejnego znaku "x" i na lewo. Odnajdujemy tam drugi obóz i powstańców. Gdy wszystkich zbierzemy, powinien pojawić się punkt kontrolny na samej górze mapy, tam idziemy, misja się kończy.
02-22-2015, 12:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-22-2015 12:08 AM przez Tytaneks.)
Byłem w tych obozach i nic się nie działo gdy tam byłem. Tych punktów kontrolnych w ogóle nie ma :/

EDIT.
Już działa okazuje się że problemem było to że za szybko zaznaczałem opcje przez co nie pokazywały się dalsze dialogi Big Grin
10-26-2015, 10:58 PM
U mnie tez ich nie ma...

blaty kuchenne Warszawa
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2015, 03:59 AM
nie ma co się przejmować większość nie wie na początku jak to przeskoczyćSmile

centrale wentylacyjne
04-27-2016, 05:24 AM
Poćwiczysz i przeskoczyszSmile

http://kultura.elblag.net/artykuly/dzien...,24661.htm
06-02-2016, 08:59 PM
Nic trudnego poeksperymentowałem i gotowe!
08-12-2016, 04:21 AM
wreszcie udało mi sie przejść tą misjeBig Grin

Thorma Alicante
08-25-2016, 05:53 AM
Czytając te posty się troszkę śmiałem, a sam się bawiłem z tym tak długo że nie wiem...
Ale w końcu sukces Big Grin
01-10-2017, 12:03 AM
Miałem to samo i tylko wrodzone poczucie ambicji nie pozwoliło mi po prostu dać sobie na wstrzymanie Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości